ЗМІ показали радість у лікарні на Львівщині. “З днем гідності, якої немає”

Співробітники госпіталю у Винниках Львівської області зраділи, що до них не привезуть їх же співгромадян, евакуйованих з охопленого коронавірусом китайського міста Ухань. Пише korupciya.com

Вони навіть заспівали гімн України. Відповідне відео опублікував у своєму Telegram-каналі Євген Куксін, а також видання “Думська” в Facebook.

На записі видно, як одна з медсестер плаче під час фрази – “Душу й Тіло ми положим за нашу свободу”.

“У львівській лікарні, дізнавшись, що туди не привезуть їх же співгромадян, заспівали гімн. На відео видно медсестру, яка плаче. З Днем гідності, якої немає”, – прокоментував Куксін ролик.

Нагадаємо, літак з евакуйованими з Китаю українцями, а також іноземцями приземлився в четвер, 20 лютого, в Харкові. Звідти пасажирів відвезли в санаторій в Нових Санжарах.

Місцеві жителі влаштували сутички з Нацгвардією і заблокували будівлю, щоб туди ніхто не потрапив. Лікарям навіть видали спецзахист – каски і бронежилети – щоб убезпечити від протестувальників.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!