Жиль Гарн’є, паризькі вовки та інші реальні історії з минулого, які доводять існування перевертнів

Деякі дивні випадки появи перевертнів були і в реальному житті

Перевертень – це легендарна моторошна істота, яка здатна з людини перетворитися на тварину. Сама ідея про те, що повний місяць мав на людську істоту такий вплив, чарувала людей протягом довгих століть. У багатьох народів світу є легенди та перекази про їх існування.

Ми розповімо вам про реальні зустрічи з цими монстрами, про випадки, які були зафіксовані документально. 

Перевертень з Шалоні

Це був один із найкровожерливіших і страшних перевертнів у світі, відомий також як Хвіст Демона. Він був притягнутий до суду в Парижі 14 грудня 1598 за звинуваченням у вбивствах, які були настільки жахливі, що суд зобов’язав знищити всі документи після слухання.

Навіть його справжнє ім’я стало втраченим в історії. Цей чоловік заманював дітей у свій магазин, потрошив їх, а їх шкіру пускав на особливий, вовчий костюм.

Мішель Верден

У 1521 році Жан Бьен, інквізитор католицької церкви, засудив за моторошні вбивства Вердена до спалення на вогнищі. Мішель служив єгерем в лісі, де вже цілий рік пропадали люди.

Один з перехожих піддався нападу вовка, але зміг відбитися, поранивши того в лапу. Діставшись до хатини єгеря, перехожий з подивом і жахом виявив пораненого людини, у ніг якого лежала вовча шкура.

Паризькі Вовки

Забобонні монахи зберегли пергаменти, де стверджувалося, ніби згораючи вовки перетворювалися на людей. Взимку 1450 року столицю Франції тероризувала зграя вовків-людожерів, що налічувала сорок голів.

Тварини пробралися в місто крізь проломи у стінах: вулиці і проспекти наполнелись ріками крові. 3 місяці за дивними, розумними і невловимими вовкулаками ганявся весь Париж. Зрештою зграю загнали в провулок біля Нотр-Дама, вихід заклали хмизом і підпалили.

Грайфсвальдські перевертні

В німецькому місті Грайфсвальд збереглися дивні літопису. В 1640 році околиці міста зазнали справжнього нашестя перевертнів. З настанням темряви жителі замикалися у своїх оселях на всі засуви, і боялися навіть у вікно дивитися. Так було до тих пір, поки група студентів не вирішила, що пора покінчити з цим.

Молоді люди зібрали все срібло, яке тільки змогли знайти, розплавили і відлили кулі. Ретельно підготувавшись і озброївшись, студенти вирушили на полювання. Подробиці цієї ночі невідомі, але після неї жителі Грайфсвальда знову зажили спокійно.

Жиль Гарн’є

Канібал і серійний вбивця Жиль Гарн’є навіть на багатті продовжував стверджувати, що всі вбивства зробила його вовча друга половина. Гран’є холоднокровно вбив два десятки дітей, і плутав наслідок з 1571 по 1573 рік. Найдивнішими стали шматки дивної, не схожої ні на що шерсті, знайденої полісменами на місці кожного злочину.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!