Зеленський зустрівся з Могеріні і Туском: пролунав ряд важливих заяв

Сьогодні, 5 червня, президент України Володимир Зеленський провів зустріч у Брюсселі з віце-президентом Європейської комісії, верховним представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федерікою Могеріні і президентом Європейської Ради Дональдом Туском. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

В ході зустрічі Володимир Зеленський подякував Федеріці Могеріні за збереження постійної уваги Ради ЄС у закордонних справах до питань підтримки України з безпеки на сході країни, а також за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України і політику невизнання незаконної анексії Криму.

Сторони домовилися посилити тиск на Росію з метою прискорення процесу по звільненню українських моряків і політичних в’язнів.

Серед іншого Зеленський пообіцяв активізувати виконання ключових реформ в країні. Мова йде про боротьбу з корупцією, судову реформу та реформу СБУ.

Між тим Дональд Туск заявив, що Європейський Союз засуджує рішення РФ щодо видачі російських паспортів громадянам України на Донбасі і в Криму. За його словами, відповідними діями Кремль порушує Мінські домовленості.

Президент Європейської Ради запевнив Зеленського в тому, що ЄС продовжить підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України.

“Україна може розраховувати на Європейський Союз, як завжди. Ми залишаємося і будемо залишатися вашим найкращим другом і союзником”, – заявив він.

В ході зустрічі Туск також заявив про готовність ЄС продовжувати роботу по імплементації Угоди про асоціацію з Україною.

Раніше Зеленський заявив, що членство України в Європейському союзі поховає імперські амбіції Росії.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!