Зеленський зробив шокуючу заяву по виборам: “Я не знаю, я думаю”

Я не знаю, я думаю”

Президент України Володимир Зеленський ще не визначився з питання про те, чи доцільно проводити позачергові місцеві вибори, пише Знай.

“Я не знаю, я думаю”, – сказав Зеленський у середу в Харкові, відповідаючи на запитання щодо його позиції щодо доцільності проведення позачергових місцевих виборів з урахуванням того, що його прихильники озвучують різні думки.

За словами президента, є аргументи як за, так і проти.

“Я думаю, що може бути дуже багато виборів в ці терміни. Мені так здається поки що. Але подивимося, як будуть працювати всі місцеві люди. Тому що поки я проїхав кілька областей і бачу, що з ними дуже складна ситуація, у мене дуже складний діалог. Тому, може, і вирішимо”, – сказав Зеленський.

Відповідаючи на репліку про те, що члени його команди Руслан Стефанчук і Дмитро Разумков висловили протилежні точки зору з цього питання, він відповів: “Я мудрий. Я почую кожного з них і виберу правильний варіант”.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!