Зеленський таки прислухався до порад Клімкіна

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін порадив на прохання Президента України Володимира Зеленського надійних людей з Міністерства закордонних справ. Про це повідомив сам Павло Клімкін в ефірі одного з телеканалів, передає УНН.

“Він (Президент України Володимир Зеленський – ред.) запитав, хто розуміється на зовнішніх питаннях, кому можна довіряти професійно. Прізвище Олени (Зеркаль – ред.) там було”, – зазначив Клімкін.

Нагадаємо, заступницю міністра закордонних справ Олену Зеркаль призначили заступником глави АП. Однак вона відмовилася від посади. Зеркаль повідомила, що залишається працювати у МЗС, і пояснила відмову від посади в Адміністрації Президента тим, що її ціллю є просування та захист інтересів України – а кар’єрні рішення не мають йти в розріз з власними цінностями та принципами.

Раніше Клімкін радив Зеленському реформувати Адміністрацію президента.

Як повідомляв УНН, Клімкін заявляв, що співпрацюватиме з Зеленським, якщо це не суперечитиме принципам міністра і буде спільне бажання.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!