З’явилося відео випробувань нового українсько-турецького бойового модуля

В Україні завершилися кваліфікаційні випробування першого українсько-турецького бойового модуля “Serdar”, створеного за замовленням третіх країн. Відтепер, спільна розробка турецької компанії “Aselsan” і підприємств ДК “Укроборонпром” – ДККБ “ЛУЧ” і “Спецтехноекспорт” готова до серійних поставок в рамках діючого контракту з іноземним замовником, передає прес-служба “Укроборонпрому”.

Турецька компанія виступила розробником та інтегратором бойового модуля, зокрема, систем стабілізації та дистанційного керування вогнем, систем захоплення і супроводу цілей, денного та нічного каналів спостереження. У свою чергу “Спецтехноекспорт” забезпечує поставку керованих ракет, розроблених і виробленихДККБ “ЛУЧ”, і систем наведення і управління ним.

Універсальна дистанційно керована система озброєння “Serdar” здатна забезпечити високу ефективність оборонних і наступальних операцій проти наземних цілей вдень і вночі, за будь-яких погодних умов. Основним озброєнням бойового модуля є мобільна версія високоточного протитанкового комплексу “Скіф” з двома пусковими установками для ракет РК-2С.

Українські ракети калібру 130 мм здатні знищувати ціль на відстані 5 км і пробивати броню товщиною 800 мм за динамічним захистом. Також, система озброєння оснащена двома кулеметами калібру 12,7 мм і 7,62 мм.

Мала вага дозволяє інтегрувати бойовий модуль в різні типи бойових транспортних засобів, значно підвищуючи їх боєздатність. Нова система управління вогнем дозволяє з високою точністю виконувати всі бойові завдання зсередини транспортного засобу.

Раніше в “Укроборонпромі” попередили про те, що Міністерство оборони зриває виробництво вітчизняної бронетехніки.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!