Ворожа система: Гройсман поскаржився на Порошенка

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман поскаржився на ворожу систему і висловив надію, що при президенті Володимирі Зеленскому вийде навести порядок в правоохоронній системі. Про це він заявив в ефірі телеканалу ICTV.

“Сподіваюся, що з приходом нового президента буде вичищена вся правоохоронна система, туди прийдуть нормальні люди, вони будуть працювати над тим, щоб створити нормальні умови правоохоронної системи для економіки”, – сказав Гройсман.

Гройсман додав, що для того, щоб економіка України стабілізувалася необхідна детінізація економіки. Також він заявив про ворожу систему навколо нього.

“Дещо мені вдалося зробити, але багато чого не вдалося зробити, тому що вся система навколо мене була абсолютно ворожа – СБУ, прокуратура, митники… Мені важко було пробитися когось змінити, змінити в цій системі, у мене не було ніяких важелів”, – зазначив Гройсман.

Прем’єр-міністр додав, що раніше у Петра Порошенка не було волі змінити ситуацію.

“Мої розмови закінчувалися просто нічим. Зараз я маю шанс”, – підсумував прем’єр.

Якщо економіка буде рости, то середня зарплата може збільшитися вдвічі до $300, вважає Гройсман.

Він переконаний, що це можна буде зробити за рахунок детінізації економіки і не вдаючись до друкарських верстатів.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!