Угода Петра Порошенка і Дональда Трампа: навіщо Банкова напала на Йованович

Через кілька днів після раптово гучного випаду Генерального прокурора України Юрія Луценка на посла США в Україні Мері Йованович, пазли мотивів, які штовхнули Банкову. на такий крок стали складатися більш чітко.

Про це коментарі на своєму каналі в Youtube говорить політичний експерт Юрій Романенко.На його думку, схоже, що Петро Олексійович вирішив стати своїм «сучим сином» для Дональда Трампа, якому терміново потрібно «смажити» демократів напередодні президентських виборів в США. А Порошенко може допомогти з потрібними фактами про те, як українські грантоїди неефективно використали кошти США.Юрій Романенко вважає, що Порошенко переслідуючи завдання перемоги за всяку ціну заганяє себе в цугцванг на президентських виборах, оскільки логіка буде його штовхати до загострення ситуації, до чого він готується.Розгорнутий коментар дивіться нижче.

Цікаво, що сьогодні президент США Дональд Трамп-молодший написав у Твіттері, що США повинні відкликати посла США Мері Йованович, оскільки вона критикує адміністрацію Білого дому.

«Нам потрібно більше Річардом Гренелл (посол США в Німеччині), а також менше гумористів серед послів. Заклики до заміни посла Обами в Україні збільшуються », – написав Трамп-молодший в Твіттері.

Нагадаємо, що « Дзеркало тижня » з посиланням на свої джерела, писали, що «в Сполучених Штатах порушені кримінальні справи, під час яких розслідуються факти різних зловживань, вчинених людьми з команди Порошенко. Перш за все, мова йде про виведення і відмиванні грошей. Ті ж джерела свідчать, що деякі фігуранти цих справ вже підписали угоду про співпрацю зі слідством і дають свідчення », – йдеться в статті Тетяни Силіної.

На думку автора, «жертвопринесення Ситника (керівника НАБУ Артема Ситника – ред.) Трампу Банкова розглядає як deal, в результаті якого американський президент заборонить американській системі« наздоганяти »Порошенко і Кº».

Нагадаємо, що вчора посли країн «Великої сімки» (G7) відправили лист міністрові внутрішніх справ України Арсену Авакову з застереженням про можливий зрив президентських виборів і загрози від «екстремістських рухів» в Україні.


За кого голосувати на президентських виборах 31 березня – жорсткі і раціональні аргументи від шеф-редактора «Хвилі» Юрія Романенко, також рекомендуємо його розгорнуте системне інтерв’ю про перспективи України після виборів –  Юрій Романенко: Зеленський – це кватирка великих змін

Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!