У Зеленського готують українців до головного «кримінальному шоу» або гучні посадки чиновників Порошенко

Вже найближчим часом розпочнуться перші посадки найвищих українських чиновників і товаришів Порошенко.

Є введу резонансні справи, де фігурують компанії Укроборонпром і Центренерго. Про це заявив Руслан Рябошапка під час брифінгу. Він заявив, що люди очікують справедливості і хочуть, щоб карали корупціонерів.

«Ці люди повинні понести покарання … Меседж« весна прийде – садити будемо» був доведений до відома керівників двох антикорупційних органів. Мені здається, що ми незабаром повинні побачити перші результати», – заявив Рябошапка.

Варто зазначити, що слова «Весна прийде – садити будемо» були одним з гасел виборчої компанії Зеленського і його команди.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський зустрівся з першим заступником голови Служби безпеки України Іваном Баканова і зажадав від нього звіту про успіхи в роботі

За словами гаранта, важливою проблемою правоохоронців зараз є контрабанда, так як вона приносить величезні збитки українському бюджету.

«Ми зараз говоримо не про наші особисті взаємини, а про дуже серйозну відповідальність перед народом України. Ти – виконуючий обов’язки голови СБУ. Я хочу, щоб не тільки я поважав тебе як друга, але щоб тебе поважав народ України. У нас дуже мало часу, щоб зробити перезавантаження СБУ. Нам потрібні реальні кримінальні справи. Треба розібратися з контрабандою», – заявив він, передає прес-служба Адміністрації президента.

За словами Зеленського, зараз необхідно показати українцям і всьому світу, що СБУ працює – охороняє нас, а не становить небезпеку. А для цього потрібно культивувати серед силовиків такі людські цінності, як чесність і справедливість.

«Є великий запит на справедливість. Ми повинні показати суспільству, що СБУ дійсно працює. Хочеться, щоб весь світ бачив, що ми почали будувати Україну з чистого аркуша», – додав гарант.

На це Баканов відповів, що СБУ зробить все якомога швидше, щоб продемонструвати Зеленському результат напруженої роботи спецслужб.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!