Тіна Кароль оцінила свої шанси стати кращою співачкою України

Останні роки на церемоніях вручення музичних премій в Україні глядач бачить одні й ті ж обличчя, в той час як нагороди створені для того, щоб був прогрес, щоб народжувалися і звучали нові імена.

Такою думкою в інтерв’ю з OBOZREVATEL, повна версія якого вийде найближчим часом, поділилася українська співачка Тіна Кароль. Цього року артистка була номінована на звання “Кращої співачки” в рамках музичної премії M1 Music Awards 2018, однак зізналася, що буде рада, якщо нагороди вручать її опонентам. Церемонія вручення статуеток відбудеться 1 грудня в столичному Палаці Спорту (голосуйте за кращу співачку України нижче).

“Я отримувала їх двічі (статуетки M1 Music Awards як найкраща співачка 2015 та 2017 років – Ред.), Але я за те, щоб статуетки змінювали своїх господарів. В душі я скромна людина, і для мене це важка ноша. Зі статуеткою чи без, я не почну співати гірше. Навпаки, буду співати краще, дай Бог мені здоров’я”, – зазначила вона.

“Для чого щороку вручати цю премію іншим людям? Для того, щоб був прогрес. Для того, щоб народжувалися і звучали нові імена, щоб заохочувати тих, хто трудився, старався. Не думаю, що без премії до мене зменшиться повага, правда. І не жадібна я до нагород. Буду дуже рада, якщо цього року статуетки отримають мої опонентки. Ми повинні частіше міняти обличчя, щоб розвивати українську музику “, – вказала співачка.

Як додала Кароль, в Україні сьогодні є безліч талановитих виконавців, яким потрібен поштовх і підтримка.

“Я знаю дуже багатьох людей, які сьогодні не можуть достукатися до телеглядачів, їм потрібен поштовх. І ось помітити такий талант, нагородити за те, що ця людина робить таке благо, повірте, це дуже підштовхне його до розвитку. Ми і так непогані, але потрібно ще і ще. Люди будуть до цього прагнути”, – додала вона.

Нагадаємо, цього році за статуетку кращої співачки України будуть боротися Настя Каменських (NK), Тіна Кароль та Оля Полякова.

Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!