Розкрито таємницю Австралійського стільникового телефону, якому “нібито” більше 3000 років

Мабуть всі бачили фото із чимсь подібним на мобільник, на кнопках якого замість цифр знаки клинописного письма.

Історія цього “артефакту” почалася так:

Сенсаційною знахідкою завершилися розкопки недалеко від австралійського міста Зальцбург. Там був виявлений глиняний зліпок, який сильно змахує на сучасний мобільний телефон.

Від сучасного гаджета осколок минулого відрізняється лише тим, що на його «кнопках» не більш звичні для нас цифри і букви, а клинописний текст. За припущенням вчених даний артефакт потрапив на територію Австралії з Месопотамії. Поки не висунуто жодної робочої версії для яких цілей і що саме являла собою ця загадкова знахідка. Але прихильники альтернативної історії розвитку людства вважають, що цей предмет явний доказ розвинених технологій стародавніх цивілізацій.

А тепер правда про артефакт:

Так ця новина була піднесена усіма ЗМІ, але правда виявилася набагато прозаїчнішою. Даний артефакт був створений в 2012 році двома німецькими вченими-скульпторами Кариною і Карлом Вейнгартнер. Це було зроблено з тією лише метою, щоб уявити, як би виглядав мобільник за часів Шумерської Цивілізації.

Тому до кожної знахідки слід ставитися з високою часткою скептицизму і перевіряти кожен випадок окремо. Адже безліч воістину фантастичних артефактів мають дійсно давнє походження, яке дуже складно пояснити сучасній науці.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!