Російське судно штормом занесло у води України

5 червня під час шторму на тимчасово окупованій території АР Крим українські прикордонники виявили суховантаж MELITA під прапором Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба ВМС ЗСУ.

Повідомляється, що українські прикордонники морської охорони виявили судно, яке вимушено відхилилося від рекомендованого шляху і поглибилося в територіальні води України на відстань до 5 миль. Потім прикордонники допитали команду суховантажу за протоколом.

Як йдеться у повідомленні, у прикордонників були всі підстави для того, щоб затримати судно за порушення державного кордону України та за вимкнену систему AIS.

Тим не менш, за словами прес-служби ВМС ЗСУ, враховуючи обставини та відповідно до положень Міжнародної конвенції про територіальне море, Конвенції ООН по морському праву, судно MELITA було без затримок направлено безпечним маршрутом в пункт призначення без будь-яких дій, спрямованих на силове захоплення, огляд або арешт екіпажу.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!