Результат: “Караван-300″. Дрон зняв вражаючі кадри погоні ЗСУ за сепаратистами

Все трапилося у районі Водяного

У мережі з’явилися вражаючі кадри погоні ЗСУ за артилерійською групою бойовиків на Донбасі.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook написав український офіцер Дмитро “Мюллер”, додавши відповідне відео.

Зазначається, що нещодавно один з підрозділів ЗСУ в районі населеного пункту Водяне провів тактичну операцію з виявлення ворожої артилерійської групи противника.

“В ході скоординованої роботи було знищено 1 САУ 2С1 “Гвоздика”, пошкоджено кілька одиниць бойової техніки і не найрозумніших “організмів”. Результат: “Караван-300″ йде на Схід, залишивши за собою купи вигорілого металобрухту”, – підписав кадри автор публікації.

#реалии_Донбасса #горит_русская_Гвоздика Недавно, в районе н.п. Водяное одно из подразделений ВСУ провела блестящую тактическую операцию по выявлению вражеской артиллерийской группы противника. В ходе скоординированной работы было уничтожено 1 САУ 2С1 “Гвоздика”, повреждено несколько единиц боевой техники и не самых умных “организмов”.Результат: “Караван-300” уходит на Восток, оставив за собой груды выгоревшего металлолома….

Geplaatst door Dmitriy Müller op Donderdag 11 juli 2019
Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!