Перші серії патріотичного мультсеріалу “Моя країна – Україна” шаленими темпами набирають популярності в мережі

В мережі з’явився перший в Україні краєзнавчий, пізнавальний, патріотичний анімаційний серіал.

Кінопроект містить в собі краєзнавчий, історичний та культурологічний матеріали.

Кожна серія, то подорож Україною з легендами та історією рідного краю.

Фільми цього серіалу формують національну свідомість, гордість за свою країну, допомагають виховувати майбутнє покоління українців.

Перші дві серії – вступні. Вони знайомлять глядача з головними героями – Сашком Лірником, казкар, якому треба придумувати казки, а вони ніяк йому не приходять на розум, і Котом, якого вигнали господарі і який шляхом безневинного обману став жити з Лірником. Дізнавшись, що казкареві не пишеться ніяка казка, Кіт вирішує стати йому в пригоді – витягує його з приміщення, і вони разом вирушають подорожувати.

Мандрують головні герої як їм заманеться – то автостопом, то трамваєм, то верхи на летучому коні. Уже з третьої серії на нас чекають цікаві казкові розповіді про різні географічні куточки України. Тут вам і луганський степ, і Умань, і Мелітополь і ще багацько-багацько міст, містечок та селищ, історії про які допоможуть зрозуміти, що таке Україна, що таке наш народ та звідки ми прийшли. Приходьте дивитися український мультфільм «Моя країна Україна» онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!