Палац за рахунок жебраків українців: Гонтарева купила особняк за кордоном за 30 мільйонів

Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарєва придбала будинок в Лондоні за 23 мільйони фунтів (майже 30 млн. $)

Про це повідомив Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

При цьому, яким дивом екс-чиновниця примудрилася заробити на такий будинок, перебуваючи на державній службі, залишається загадкою.

«Вона купила за 23 мільйони фунтів будинок, знаєте де? В Лондоні. Як може державний службовець отримати і купити собі за 23 мільйони фунтів? », – заявив Наливайченко.

Раніше повідомлялося, що після скандальної кар’єри в НБУ Валерія Гонтарєва вирішила покласти око на сферу охорони здоров’я. Чиновниця, яку неодноразово критикували за роботу в державному регуляторі, вирішила створити нову схему «здирництва» українського населення.

Гонтарева заявила, що ще до роботи в НБУ вона хотіла створити медичний проект, який нібито полегшить роботу українським лікарям. Черговий стартап Гонтаревої отримав назву Medikit. Вона запевняє, що дана платформа дозволить українцям створити електронний кабінет, де будуть зберігатися вся інформація про пацієнта: результати аналізів, досліджень і медична карта.

Зокрема, антикорупціонери відзначали, що в документі, який подала Гонтарева, не вказані реєстраційні та кадастрові номери частини задекларованих об’єктів нерухомості. Крім того, немає інформації про суспільство, в якому син має корпоративні права, не зазначена частина доходу, в тому числі членів сім’ї, у вигляді дивідендів, відсотків і додаткових благ.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!