Олена Зеленська затьмарила всю Японію у розкішному вбранні: “Кейт Міддлтон і не снилося”

Олена Зеленська показала милі кадри з візиту в Японію

Перша леді України, дружина шостого президента країни Володимира Зеленського Олена до обрання чоловіка була дуже непублічною особою, вона рідко з’являлася на публіці, але все змінилося дуже скоро. В день інавгурації Володимира в Instagram з’явилася публічна сторінка першої леді. У цьому акаунті час від часу з’являються фотографії з офіційних заходів, на яких з’являється Олена Зеленська.

Так, в цей раз на сторінці дружини президента з’явилися кілька кадрів з візиту президентської пари в Японію на урочисту церемонію інтронізації імператора. Як видно на фото, Олена Зеленська вибрала для такої події довге світло-лимонно-жовте плаття зі світлими човниками, а свій образ доповнила прозорими мереживними рукавичками в тон наряду. Її волосся красиво укладене, а на обличчі легкий макіяж. На першому фото вона позує з чоловіком, а на другому сідає в авто.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!