Нікого не залuшuмо в жuвux: у Росії пopoжyють знuщuтu кілька країн Європu

Жириновський заявив, що країн, які дозволили встановити у себе американську систему ПРО не буде

Депутат Державної думи РФ, лідер Ліберально-демократичної партії Володимир Жириновський зробив нову скандальну заяву. Цього разу політик заявив про знищення деяких європейських країн ракетним ударом.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про ядерний удар Жириновський заявив в ефірі ток-шоу “Вечір з Володимиром Соловйовим”.

Програма була присвячена Мюнхенській конференції.

Для довідки: в цьому році відбулася вже 55-я за рахунком Мюнхенська конференція з безпеки. Це традиційно одне з найбільш резонансних подій у сфері зовнішньої політики. В цьому році в заході взяли участь більше 500 представників різних держав з різних континентів (глави держав/урядів, представники міністерств оборони та закордонних справ). Однією з центральних тем конференції стало майбутнє Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, який вважався однією з опор безпеки в Європі.

На думку Жириновського, Росії треба міняти делегатів для Мюнхенської конференції – скрізь зайняти жорстку позицію. Жорстка позиція, пояснив політик, це армія і війська. У своїй промові він прямо заявив, що країн, які дозволили встановити у себе американську систему протиповітряної оборони не буде – їх знищать ракетним ударом:

“Там де з’являться нові ракети … ці країни – Польща, Чехія, Румунія. Де посол Польщі?! (звернувся він до студії) Вашої країни не буде! Повністю не буде. Чехи, теж саме! Румуни..Відразу почнуть коливатися. Ви що, з нас і американців дурнів будуєте? Ми ніколи з американцями не будемо воювати. І американці на нас не нападуть. Це зажерлива, жирна країна».

Найстрашніше, що його слова знайшли відгук у серцях багатьох людей – ролик в YouTube активно коментують, відзначаючи, що політик все правильно каже.

Нікого не залишимо в живих: у Росії погрожують знищити кілька країн Європи
Нікого не залишимо в живих: у Росії погрожують знищити кілька країн Європи
Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!