Незламна Україна: аудіозапис унікального інтерв’ю Степана Бандери 1959 року

Оглядаючись в історію, можна побачити, що насправді вороги завжди були ворогами, а «братерська» дружба лише штамп, покликаний на якийсь час ввести в оману українців.

Про це пише m-ukraine.com

Пропонуємо вам послухати аудіозапис інтерв’ю Степана Бандери датований 1959 роком, в якому провідник Організації українських націоналістів говорить про “більшовиків”, які поширюють плітки про розгром українського національно-визвольного руху. (Фейки та пропаганда були й в той час)

“Український національно-визвольний рух живе, розвивається і бореться далі. Всупереч всім намаганням та пропаганді ворога знищити його. Минуло вже 15 років, як більшовицька Москва по-новому окупувала Україну під кінець Другої світової війни.

Більшовики стараються стерти з лиця Землі українську революційну боротьбу всіма засобами тоталітарної системи. Українська повстанська армія, Організація українських націоналістів та вся українська нація склали в цій боротьбі дуже важкі жертви.

Але, зламати змагання України за свою незалежність ні знищити її керівної революційної сили – Москві не вдалося” – говорить Степан Бандера.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!