Михалков: “Ми втpaтили Україну, і змінити їх можна тільки через вiйнy і кpoв”

Відомий російський режисер Микита Михалков впевнений, що Росії вдасться “повернути” Україну лише шляхом кровопролиття, воєн, агресії та насильства. 

Популярний радянський і російський режисер Микита Михалков, що відрізняється своєю лояльністю до режиму Володимира Путіна в Росії, зробив провокаційну заяву про Україну, передає “ДіалогUA” . 

Дане висловлювання прозвучало в ефірі пропагандистської програми “Час покаже” на “Первом канале”.

https://www.facebook.com/watch/?v=264742741092075

На думку Міхалкова, в Україні за останні 25 років виросло покоління, яке нібито без причини, а не після початку російської агресії, назавжди відвернулося від РФ. 

Також режисер говорив про те, що між країнами нібито має бути все добре: “Ми дали вам свободу, йде газ, ви нам платите, сім’ї тут – сім’ї там (мова про родичів – ред.). Все чудово. Чому так сталося?”. 

В кінці він сказав, що повернути Україну, тобто покоління українців, що сприймають РФ як ворога, можна лише “кров’ю і війною”. 

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!