МАРУСЯ ЗВІРОБІЙ: “МІЙ ВЛАСНИЙ РЕЙТИНГ: 1. ТИМOШEНКO – СИДІЛА В ТЮРМІ. СИДІВШИМ – В ПРЕЗИДЕНТСЬКІЙ ГОНЦІ НЕ МІСЦЕ! ПОРА ЛІКВІДУВАТИ ЦЮ БЛ@ДСЬКУ ТРАДИЦІЮ.”

1. Тимошенко – сиділа в тюрмі. Сидівшим – в президентській гонці не місце! Пора ліквідувати цю блядську традицію. Це не повинно бути нормальним! Про це пише Файна сторінка із посиланням на Префікс.

2. Зеленський – щодня демонструє межу компетентності. Очевидно не дотягує до рівня глави держави. Найбільший бок – незнання державної української мови та лобіювання мови ворога. В моєму всесвіті це недопустимо.

3. Бойки-Вілкули – мають сісти за грати за сепаратизм, а не балотуватись в президенти.

4. Ляшко – популіст, якого сприймати серйозно може тільки ідіот.

5. Гриценко – спочатку зїбався, коли почали стріляти на майдані, потім вдруге зїбався, коли почалась війна. Неповажаю як мужика і не вважаю достойним балотуватись.

6. Порошенко – підняв армію, здобув томос, втілив безвіз, усю війну бачила його поруч. Якщо очільник держави піднімає свою армію, то точно не планує здавати країну. Моя особиста претензія, чому не сидять за гратами товариші з пункту 3, а також Добкін Кернес і Медведчук. Загалом достойний балотуватись.

7. Руслан Кошулинський – на майдані був поруч, воював, не має жодного компромату на себе – ідеальна кандидатура для тих, хто не за Порошенка. Однозначно достойний балотуватись.

Вибір Порошенко\Кошулинський, це достойний батл, коли перед людьми не соромно і коли я згодна на перемогу більшості. Пропоную підтримати цю ідею і консолідуватись лише навколо двох кандидатів.

Дєрзко канєшно ))) але було б ефективно )

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформаці.

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше.
Дякуємо Вам !

Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!