Людина з залізним горлом, сталеві зуби та інші талановиті артисти ХХ століття, які демонстрували справжні дива витривалості

У Європі ХХ століття неймовірно популярними були виступи циркових артистів. Подивитися на дивини бродячого цирку збігалися зі всіх округ. Чарівники демонстрували неймовірні здібності свого тіла, які в ті часи швидше були схожі на чари.

Так у 1907 році своїми виступами європейську публіку дивував Чарльз Фред. Його виступи проходили в берлінському театрі. Незабаром захоплений народ прозвав Чарльза “Людина з залізним горлом”.

Зараз цим вже нікого не здивуєш, але тоді, чоловік, який заковтував гострі шпаги, ножі та інші предмети більше 50-ти сантиметрів вважався справжнім феноменом. Глядачі бачили в цьому якусь магію. Чарльз Фред неодноразово проходив медичні обстеження, але його загадку “залізного горла” так і не розгадали.

Також не менш популярним був артист на псевдо Авто-Атлас, який виступав на сцені берлінського театру Вальхалла. Подібно до міфічного героя, який тримав на своїх плечах Землю, цирковий силач на спеціальній конструкції піднімав і утримував зубами 700-кілограмовий автомобіль з двома пасажирами. До речі, і зараз такий артист гідний оплесків.

Однак, найбільше враження на публіку виробляли різні трюки заїжджих факірів.

Одним з них був француз на ім’я Шарль, який довгий час перебував в Індії і там навчався у місцевих йогів. Він демонстрував справжні чудеса витривалості.

Глядачів вразило, коли на дерев’яний поміст, під яким лежав Шарль, виходив слон, а потім – ще й двоє асистентів.

У той же час в Парижі виступав справжній індійський факір – раджа Сарак, який лягав голим тілом на ложі з гострих цвяхів. Крім того, під його рукою з купки принесеної землі кинуте їм насіння раптом починало проростати. Але це вже була справжня магія.

Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!