Краще не ризикуйте. ФСБ почала полювання на українських заробітчан

“Це правда, що вони намагаються вербувати наших громадян, які їздять туди на роботу, – культурних діячів, співаків, деяких політтехнологів”

Українці, які їдуть в РФ на заробітки, можуть привернути увагу ФСБ.

Про це стало зрозуміло зі слів генерал-лейтенанта, ветерана зовнішньої розвідки Василя Богдана.

ФСБ
ФСБ

За його словами, спецслужби Росії активно вербують українських заробітчан.

“Це правда, що вони намагаються вербувати наших громадян, які їздять туди на роботу, – культурних діячів, співаків, деяких політтехнологів, яких запрошують на російське ТБ. ФСБ нікого не пропустить. В тій чи іншій мірі є спроби вербування цих людей з можливими залучення до співпраці зі спецслужбами Кремля”, – каже генерал.

Стосовно простих громадян може застосовуватися так зване “темне вербування”, стверджує ветеран розвідки. У деяких випадках є і прямі підходи.

ФСБ
ФСБ

“Людина не знає, що вона завербована, адже спілкується невідомо з ким, начебто це і не офіційний представник ФСБ або розвідки, а якийсь простий приємний співрозмовник. Це таке собі вербування під прикриттям. Але є і прямі підходи, – створюються певні проблеми, людина потрапляє в яку-небудь компрометуючу ситуацію або скрутне матеріальне становище, здійснює якесь правопорушення і до неї починають приставати. Це дуже активно і ефективно використовується”, – затверджує військовий.

Варто нагадати, що  У Росії штурмували відділ МВС в Новосибірській області, а саме у місті Бердск. Оперативно-слідчі заходи співробітники Федеральної служби безпеки (ФСБ).

Очевидці події розповіли, що відділ поліції “штурмували бійці спецназу”. При цьому обшуки з участю ФСБ пройшли в кабінетах відділу та у відділенні наркоконтролю. Після обшуків затримали начальника Бердського відділу МВС Олексія Зоріна. Примітно, що під час операції він чинив опір спецназівцям.

Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!