«Клоун говорите?», – Після зустрічі із Зеленським у Трампа збирають термінову нараду

Пропаганда олігарха Порошенко місяцями промивала українцям мізки, що Зеленський клоун і що він не зможе вести переговори на високому рівні.

На ділі ж виявилося, що Володимир Зеленський за 2 дні міжнародних переговорів зробив більше ніж Порошенко за 5 років. Про це пише Ключова Фраза із посиланням на EJ

Президент України Володимир Зеленський під час візиту в Брюссель провів бесіду зі старшим радником і зятем президента США Джаредом Кушнером.

Західні ЗМІ зазначають, що після цієї зустрічі у Трампа збирають термінову нараду.

Трамп і Кушнер
Трамп і Кушнер

Розмова відбулася у вівторок в рамках вечері в постійному представництві США при ЄС.

На вечері також був присутній міністр енергетики США Рік Перрі, президент Польщі Анджей Дуда, високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні, прем’єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе.

На зустрічі Президент України висловив своє бачення ситуації і виклав чіткі позиції України в двосторонніх відносинах між Україною і США.

Президент Зеленський передав Президенту Трампу чіткі сигнали, що США є найважливішим стратегічним партнером для України, а й для США Україна є таким же важливим стратегічним партнером. Тому відносини між двома країнами мають будуватися на рівних умовах, де обидві сторони обговорюють і приймають партнерські рішення.

Відзначається, що Джаред Кушнер залишився дуже задоволений зустріччю. Під час прощання, Президент України дружно обнявся з радником Трампа, що говорить про взаємну згоду сторін.

Після наради в Білому Домі буде визначена дата зустрічі Президента Трампа і Президента Зеленського.

Видання Washington Post зазначає, що Трамп чекає цієї зустрічі і впевнений, що відносини між Україною і США вийдуть на новий, якісний рівень.

Відзначимо, що Президент України провів важливі зустрічі в Брюсселі.

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер залишився в захваті після зустрічі.

Юнкер прямо заявив, що зараз у Європи з’явився новий друг, який неминуче приречений на успіх.

Також Юнкер заявив, що Україні казково пощастило з новим Президентом України Володимиром Зеленським.

Володимир Зеленський і Жан-Клод Юнкер
Володимир Зеленський і Жан-Клод Юнкер

Церемонію зустрічі транслювало супутникове телебачення Єврокомісії.

«У мене є новий друг», – сказав Юнкер, відповідаючи на питання одного з журналістів, чи не сумує він за свого старого друга Петро Порошенко.

«Новий друг краще старого», – заявив в свою чергу Володимир Зеленський.

Зустріч Зеленського, який знаходиться з першим закордонним візитом в Брюсселі, і Юнкера відбудеться без заяв для преси.

Відзначимо, що Президента України Володимира Зеленського зустріли вкрай тепло. Лідери ЄС абсолютно не сумніваються, що Президенту України вдасться закінчити війну на Донбасі і зробити економічний ривок, якого вже 27 років чекає кожен українець.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!