Хору Вєрьовки – “трембіта”!: Cкaжy Вiдвeртo, Я Не Дyмaв, Що Вони Таке Дно! Вaкaрчyк Жoрsтkо Прoйшoвcя По Квaртaлy (Фото+Відео)

Глава партії “Голос” Святослав Вакарчук та відома українська блогерка Яніна Соколова буквально “рознесли” коміків “95 Кварталу” та хор імені Верьовки за номер про Гонтареву.

Своєю думкою вони поділилися на своїх сторінках у соціальних мережах, пише УБН.

Зокрема про витівку “95 Кварталу” висловився музикант та лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук.

“Історія з кварталом і хором – дно. Крапка.” – коротко але жорстко написав Вакарчук на своїй сторінці Facebook.

Своє обурення також висловила відома українська блогерка Яніна Соколова.

“Дно має дно. І ні, це не квартал. Там все стабільно. Це Хор ім.Верьовки. До речі, хор фінансується нами. Платниками податків.

Коротше знайте, кожного місяця ви виплачуєте з зп кошти для того, щоб потім хор співав про підпал будинку екс-чиновниці.” – зазничила вона.

Дно має дно. І ні, це не квартал. Там все стабільно.Це Хор ім.Верьовки. До речі, хор фінансується нами. Платниками податків. Коротше знайте, кожного місяця ви виплачуєте з зп кошти для того, щоб потім хор співав про підпал будинку екс-чиновниці. #суважениемидитенахуй

Geplaatst door Yanina Sokolova op Zondag 20 oktober 2019
Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!