“Ектора ніхто не замінить!”: Стали відомі імена нових членів журі проекту “МастерШеф”

Незмінним ведучим шоу залишається Ектор Хіменес-Браво, однак поряд з ним глядачі зможуть побачити нові обличчя. Незабаром на телеканалі “СТБ” стартує новий, другий сезон проекту “МастерШеф. Професіонали”.

23 січня творці шоу анонсували, хто увійде до трійки телеведучих (журі), крім Ектора. Колегами колумбійського шеф-кухаря в проекті стануть Ольга Мартиновська і Володимир Ярославський. На екранах проект з’явиться наприкінці зими.

Повідомляє korupciya.com

Що відомо про нових ведучих Майстер Шефа?

Ольга Мартиновська – переможниця третього сезону шоу “МастерШеф”. До участі в шоу Ольга працювала флористом, менеджером у банку, офіціантом на урочистостях у Франції. Після перемоги в проекті дівчина скористалася можливістю навчання у французькій кулінарній школі Le Cordon Bleu, а потім повернулася в Україну. Була суддею на “МастерШеф діти”, а також фуд-продюсером 5 сезону “МастерШефа”.

Володимир Ярославський – кулінар з 23-річним стажем, з яких 15 років працює шеф-кухарем. Керуючий і співвласник київського ресторану Lucky, бренд-шеф магазину Good Wine, а також шеф-посол постачальників морепродуктів Аляски Alaska Seafood. Володимир був суддею дев’ятого сезону шоу “МастерШеф” і впорався зі своєю місією на відмінно. Тепер глядачі зможуть спостерігати за його роботою в новому сезоні проекту.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!