Дружина підозрюваного у справі 5-річного Кирила збурила Україну: “Винні – батьки”

“Як вони могли відпустити свою дитину?”

 Про це повідомляє Файна сторінка із посиланням на Сегодня.

“З їхнього будинку можна було побачити, що на галявині стріляють. Як вони могли відпустити свою дитину? Я в шоці. Вважаю, акції протесту проплаченими”, — сказала жінка, передає джерело.

Водночас вона стверджує, що того дня її чоловік більшість часу проводив зі своїми дітьми, 8-річними дівчатками-близнючками — годував їх морозивом, водив у піцерію.“В обід Вова і Ваня (Приходько — другий обвинувачений) віддали дітей бабусям і поїхали на ту галявину. Нетверезим чоловік був на момент затримання, вночі. А хлопчик був поранений ще вдень. Стріляв мій чоловік чи ні — цього я не знаю. Адже там було ще декілька людей”, — заявила Ольга.

Нагадаємо,  резонансне вбивство п’ятирічного Кирилка з Переяслав-Хмельницького є продовженням традицій старої правоохоронної системи.Лучший сайт знакомств в городе IvanikovkaПодробнееНравится22.361

За словами досвідченого слідчого, незважаючи на реформування української поліції, на прикладі вбивства дитини двома поліцейськими в Київській області можна чітко простежити, що традиції старої системи продовжуються.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!