Чи ви знаєте чому м’ясник Ватутін українцям не брат?

Ніби не НКВДист, ніби бойовий генерал, то чим же він завинив перед українцями?

А завинив:

  • В вересні 1920 року червоноармієць Ватутін воював проти залишків Повстанської армії Нестора Махно.
  • В 1920-21 році боровся проти українських повстанців на Полтавщині.
  • З 1921 року член партії більшовиків.
  • В 1939 році командує Українським фронтом при вторгненні в Польщу, за що отримав Орден Леніна.

У лютому 1941 року Ватутін стає 1-м заступником начальника Генштабу, “правою рукою” Георгія Жукова.

Найголовніше:

Форсування Дніпра і штурм німецьких фортифікацій на Лютізькому та Букринському плацдармах 1943 рік.

Радянське “геніальне” командування вирішило завалити німців трупами українців. На цих плацдармах “геніальний” полководець Ватутін положив в землю, (скоріше в воду Дніпра), 400 000 радянських солдат (втрати німців були 10-кратно менші).

Для українців дуже болючі втрати в ДАП, Дебальцево та Іловайську, а тепер помножте ці втрати у сотні разів. Чи після цього знайдеться багато українців, що захочуть і далі вшановувати совєтського визволителя України від українців?

Найбільшим злочином проти українського народу командування Червоної армії є те, що на “звільненій” від німців лівобережній Україні командири частин, польові комісаріати, які забирали всіх, хто міг ходити, хапали навіть дітей 16-18 років і без військової форми, без зброї погнали їх форсувати Дніпро на німецькі кулемети. Таких називали чорносвитниками або чорнопіджачниками. Вони не вважалися солдатами, і похоронки ніхто не виписував. Був на окупованій території і не вмер, не був партизаном чи в підпіллі – зрадник, іди змивай кров’ю. Така була позиція радянської влади. Жукову приписують слова: “Чим більше “хохлів” у Дніпрі втопимо, тим менше доведеться висилати в Сибір”.

Кажуть що німецькі кулеметники з розуму сходили від того, що весь час розстрілювали неозброєних людей в цивільному, але на місце одних вбитих, йшли шеренги нових.

Скільки з тих 400 000 убитих були ті українські хлопчики-цивільні,так ніхто і не знає, може 50, може 100 чи 150 тисяч.

Але це той злочин проти українців, за який (в тому числі) персонально відповідальний генерал Микола Ватутін.

Але як кажуть, Бог все бачить.

На Волині 29 лютого 1944 року українські партизани УПА влаштували засідку на червоного ката Ватутіна, винісши йому попередньо смертний вирок саме через те, що той організував ці польові комісаріати.

У район села Милятина, де було поранено Ватутіна, перекинули частини військ НКВД, почались зачистки, під час яких полягло чимало повстанців та мирних жителів, які випадково потрапили під вогонь. За 20 днів квітня 1944 року було проведено 65 чекістько-військових операцій, під час яких знищено 1129 «бандитів».

Це був приклад того, як треба ставитися до українців, до УПА.

Його поранили в стегно чи в сідниці.

А оскільки Сталін тоді вже незлюбив Жукова і його любимчика Ватутіна, то й заборонив тому колоти американські антибіотики, а інших не було.

Усім відомо, що він помер 15 квітня 1944 року, тобто через 45 днів після «смертельного поранення» (від зараження крові).

Так і вмер генерал.

Катюзі по заслузі!

Ні пам”ятників ні вулиць на честь тої гниди в Україні не повинно бути.

Автор: Андрій Хартанович

Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!