Чергові протести в Москві, на вулиці виходять все більше людей (ВІДЕО ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ)

У центрі російської столиці Москви на проспекті Сахарова розпочався мітинг партії КПРФ за чесні вибори.

Паралельно, на Бульварному кільці в 14 годині розпочнеться серія одиночних пікетів на підтримку незалежних кандидатів в Мосміськдуму і підозрюваних в участі в масових заворушеннях на акції 27 липня, повідомляє Агримпаса з посиланням на Радіо Свобода .

Мітинг на проспекті Сахарова організований комуністичною партією і узгоджений з владою. Станом на 12 годину за Москвою на нього прийшли близько 3 тисяч чоловік. На акції виступив лідер КПРФ Геннадій Зюганов, який раніше заявляв, що неузгоджена з владою акція 27 липня була «оскалом помаранчевої прокази».

Акція на Бульварному кільці організована муніципальними депутатами Іллею Азаром, Андрієм Морєва і Оленою Філіної. Серія поодиноких пікетів запланована біля пам’ятників Висоцькому на Страсному бульварі, Шухова на Стрітенському бульварі і Крупської на площі Стрітенські воріт.

За цим маршрутом депутати планували провести марш до мітингу комуністів на Сахарова, але мерія їм у цьому відмовила. Після цього організатори намагалися узгодити масові пікети по маршруту, але чиновники не погодилися і не це.

Поодинокі пікети не вимагають узгодження з владою, однак іноді поліція затримує їх учасників, придумуючи для цього інші обґрунтування.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!