Буде вперше! Офіційна “фішечка” від Зе, через яку депутати прокидатимуться в холодному поту

У Зеленського підготували сенсаційні зміни для народних обранців.

“Імпічмент депутатам!” Такого ще не було!

Представник глави держави в парламенті Руслан Стефанчук заявив, що в Адміністрації президента України підготовлено ряд законопроектів, в тому числі щодо процедур відкликання депутатів Верховної Ради і місцевих рад.

Про це представник президента Стефанчук розповів журналістам в Києві.

“(Підготовлено, – Ред.) законопроекти, які в усьому світі називаються процедурою recall- відкликання. Це процедура імпічменту, процедура відкликання народного депутата, нормальна процедура відкликання депутата місцевих рад, не така як зараз, відкликання голів (міських голів, – Ред. ) “, – сказав Стефанчук.

Представник президента наголосив, що виборці, які голосують за своїх представників у владі, повинні мати право їх відкликати.

За його словами, також будуть внесені на розгляд Верховної Ради законопроекти про депутатську відповідальність “за кнопкодавство, за депутатський прогул, відповідальності, коли депутат голосує і має конфлікт інтересів з законопроектом, за який він голосує”.

“Наша мета – привести європейські норми парламентаризму в Україну”, – сказав Стефанчук.ЧИТАЙТЕ:

Як повідомлялося, в Адміністрації президента підготовлено близько 200 законопроектів

“Імпічмент депутатам! “Такого ще не було! У Зеленського підготували сенсаційні зміни для народних обранців….

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!