Баба з воза – кобилі легше: Ляшко протролив раптовий вихід Мосійчука з “Радикальної партії”

Ляшко вирішив здивувати, або можливо навіть приголомшити прихильників Радикальної пратії виходои одного із найефективніших її членів Ігоря Мосійчука.

Народний депутат України Ігор Мосійчук вирішив вийти з “Радикальної партії” Олега Ляшка. Лідер радикалів “привітав” таке рішення колеги.

Про це Олег Ляшко розповів у прямому ефірі телеканалу NEWSONE, пише 24tv.ua.

“Хочу вас проінформувати, що Ігор (Мосійчук – 24 канал) є чинним народним депутатом України, але відтепер він не буде представляти “Радикальну партію”, – сказав Ляшко.

Ляшко

Олег Ляшко сам повідомив про вихід Ігоря Мосійчука з партії

За його словами, зранку 24 травня відбулася розмова з Мосійчуком, де останній і повідомив, що подає заяву про вихід з партії.

Я вітаю таке його рішення. Баба з воза – кобилі легше, – підсумував лідер “Радикальної партії”.

І додав, що у них з Мосійчуком “різні життєві цінності”.

Хто такий Ігор Мосійчук? 47 років, український політик, журналіст, колишній заступник командира добровольчого батальйону “Айдар” і народний депутат Верховної Ради у 2015-2019 роках від “Радикальної партії”.

Активіст націоналістичних рухів в Україні у 90-х роках. Політв’язень режиму Януковича за так званою справою “васильківських терористів” (січні 2014 року отримав шість років ув’язнення, амністований у лютому після перемоги Євромайдану).

У 2015 позбавлений депутатської недоторканності та арештований у будівлі парламенту через підозру з боку ГПУ в одержанні неправомірної вигоди та інших кримінальних злочинах. У 2016 Верховний Суд визнав ці дії прокуратури незаконними.

2017 року на Мосійчука скоєно замах – потужний вибух пролунав поблизу приміщення телеканалу “Еспресо TV”. Мосійчука важко поранили, померли два охоронці депутата.

Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!