7 списків, які повинен вести кожен, щоб не почуватись ніким

Одним з найбільш поширених і простих способів організації життя є списки. Ми настільки звикли до них, що мало хто замислюється про те, наскільки це класний винахід людства. У цій статті ми поговоримо про те, що це таке і які списки варто вести розумній людині, пише “Вар’ят“. 

Списки дозволяють нам розділити складні справи на безліч дрібних, відстежувати прогрес і оцінювати свої зусилля. Вони не дають нам забувати необхідне і допомагають правильно організувати свій день. Списки оточують нас всюди і можуть бути корисні буквально в будь-якій області.

1. Креативні ідеї
Творчість – процес спонтанний, загнати його в рамки нормативів досить важко. Тому створення списків цінних ідей, оригінальних знахідок, незвичайних думок прийде вам на допомогу в той момент, коли в голову рішуче нічого оригінального не лізе, а творити потрібно.

2. Книги, які потрібно прочитати
Якщо після прочитання чергової книги ви кожен раз мучитеся, вибираючи наступну, то пора завести спеціальний списочок для читання. У нього ви будете заносити кожну книгу, яку порадили вам друзі, про яку прочитали в блозі або просто побачили у сусіда в метро. До речі, за допомогою цього списку можна швидко оцінити кількість прочитаних видань і навіть згадати найкорисніші думки з них.

3. Цікаві події
Найжахливіше – це коли ви вирішили завести список цікавих місць, вражень і ситуацій, які сталися у вашому житті, і раптом усвідомили, що вам абсолютно нічим його заповнити. Чудовий привід переглянути своє ставлення до життя і почати цілеспрямовано наповнювати його цікавими моментами.

4. Списки поточних завдань
Так, це нудно і банально, але ми не могли пропустити цей вид списків. Вони допоможуть вам краще справлятися зі щоденною рутиною, все встигати і ніколи нікуди не спізнюватися. До того ж колонки акуратно викреслених завдань доставляють просто неземну насолоду в кінці важкого дня.

5. Список фільмів для перегляду
Сенс такий самий, як і у списку книг. Фільмів зараз випускається така величезна кількість, що витрачати час на всілякі дурниці – недозволена розкіш. Добре продуманий список фільмів убезпечить вас від випадкового вибору і дозволить переглянути саме те кіно, яке відповідає вашим інтересам.

6. Лист бажань
Криза бажань – це не жарт. Якщо ви в один прекрасний момент відчули вселенську нудьгу і зрозуміли, що вам нічого не хочеться, то це він і є. Свої бажання потрібно любити, берегти і плекати. А щоб вони краще росли, потрібно записувати їх в спеціальний списочок, який повинен налічувати не менше 101 пункту.

7. Антилист
Всі звикли, що в список справ потрібно записувати ті завдання, які вам належить виконати. Але в деяких ситуаціях куди корисніше буде завести список справ, які ні в якому разі не можна робити. Пити. Знову взятися за сигарети. Тупити в телевізор. Брехати.Прожив день, не виконавши жодного пункту з цього чорного списку, значить, рухаєшся в правильному напрямку.

Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на Файна сторінка заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!