Дозвілля

2:0! “Ліверпуль” переміг “Тоттенгем Готспур” у фіналі Ліги чемпіонів

Перемогою “Ліверпуля” з рахунком 2:0 завершився матч з “Тоттенгем Готспур” за головний трофей європейського футболу.

Нападник “Ліверпуля” Мохамед Салах відкрив рахунок вже на другій хвилині.

Єгиптянин реалізував пенальті, призначений на 25-й секунді поєдинку (найшвидший пенальті в історії Ліги чемпіонів) за гру рукою захисником “шпор” Давінсоном Санчесом, який намагався перервати передачу нападника “мерсесайдців” Садіо Мане.

Голкіпер “Тоттенгема” Уго Льоріс не зміг спіймати м’яч: голкіпер стрибнув в куток воріт, в той час як Салах вдарив по центру.

Так Салах вписав своє ім’я в історію, ставши першим єгиптянином, який забив у фіналі єврокубку.

На 80-й хвилині “Тотенгем” мав непогані шанси вирівняти рахунок, проте голкіпер “Ліверпуля” Алісон Беккер зміг відбити два удари підряд від Сон Хин Міна та Лукаса Моури.

Другий і вирішальний м’яч у ворота “шпор” забив Дівок Орігі. Бельгієць майже відразу після розіграшу кутового “Ліверпулем”.

Після матчу Салах сказав, що сьогоднішня перемога є результатом, як індивідуальної гри кожного члена команди, так і заслугою всієї команди, яка була “просто неймовірною”.

голкіпер
Image captionЗавдяки спритності голкіпера “Ліверпуль” зміг вберегти свої ворта

Матч пройшов на мадридському стадіоні “Ванда Метрополітано”. Відкрив поєдинок гімн Ліги чемпіонів у виконанні українського струнного квартету Asturia Girls.

Перед початком поєдинку команди вшанували пам’ять екс-півзахисника “Арсаналу” та “Севільї” Хосе Антоніо Реєса, який загинув сьогодні в автомобільній аварії.

До початку матчу у скарбниці “Ліверпуля” було вже п’ять Кубків чемпіонів, тоді як для “Тоттенгема” це взагалі перший фінал Ліги Чемпіонів в історії.

Це був другий “суто англійський” фінальний матч цього тижня, адже у середу 29 травня “Челсі” з рахунком 4:1 перемогло “Арсенал” у фіналі Ліги Європи.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.